Księgowe zamknięcie roku w NGO – Szkolenie hybrydowe!

calendar 24 listopada 2023

Błędy w księgowym zamknięciu roku mogą mieć poważne konsekwencje! Jak sprostać wszystkim obowiązkom związanym z księgowością w NGO?

Odpowiemy podczas kolejnego już szkolenia organizowanego przez Konfederację Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej.

Data: 30 listopada 2023 godz. 18:00

Lokalizacja: Aleja Zjednoczenia 50/U1, Warszawa 01-801 (blisko metra Stare Bielany)

Forma: online i stacjonarnie

Spotkanie poprowadzi Piotr Kasperkiewicz – doświadczony księgowy
zajmujący się rozliczeniami dotyczącymi organizacji pozarządowych.

Podczas wydarzenia odbędzie się sesja Q&A – będzie to czas na
zadawanie pytań przez organizacje pozarządowe.

Szkolenie ma charakter praktyczny – porozmawiamy o obowiązkach nałożonych na NGO oraz o praktyce związanej z rozliczeniami i prowadzeniem księgowości.

Po szkoleniu zapraszamy na spotkanie networkingowe. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i dyskusji o wspólnych inicjatywach.

Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.