Aktualności

Spotkanie networkingowe oraz nagrania spotu [22.10.2023 r.]

Spotkanie networkingowe oraz nagrania spotu [22.10.2023 r.]
Data publikacji
calendar 16 października 2023
Autor publikacji
calendar Zespół KIPR

W skrócie

Konfederacja Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej realizuje projekt polegający na udokumentowaniu pomocy, jakiej polskie organizacje pozarządowe udzieliły Ukrainie po wybuchu wojny ponad rok temu.🇵🇱🇺🇦

W ramach projektu powstaje raport oraz 3 spoty, w których głos oddajemy NGO. Zapraszamy do udziału w spocie i wypowiedzenia się, jak jak Twoja organizacja pomogła Ukrainie!

Nagrania będą połączone ze spotkaniem networkingowym działaczy trzeciego sektora. W miłej atmosferze porozmawiamy o tym, jakie wnioski możemy wyciągnąć z naszych doświadczeń. Będzie to doskonała okazja do wymiany pomysłów i inspiracji na przyszłość oraz do nawiązania nowych kontaktów wśród organizacji pozarządowych.

Spotkanie oraz nagrania odbędą się w niedzielę, 22 października w godzinach 12:00-16:00 w Hubie Dobrych Idei w Warszawie (Aleja Zjednoczenia 50/u1, blisko metra Stare Bielany).

Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu (wyłącznie transportem publicznym, tj. autobusy i pociągi).

Aby wziąć udział w wydarzeniu, bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety: 

_______________
Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Powiązane tematy