Aktualności

Warsztaty I Spotkanie Networkingowe – Zapraszamy

Warsztaty I Spotkanie Networkingowe – Zapraszamy
Data publikacji
calendar 14 czerwca 2023
Autor publikacji
calendar Zespół KIPR

W skrócie

Czy zawsze marzyłeś o opanowaniu sztuki doskonałego fotografowania za pomocą swojego smartfona? Teraz masz szansę to zrealizować!

📷 ZAPRASZAMY NA WARSZTATY FOTOGRAFOWANIA! 📷

🌟 Marzysz o doskonałych zdjęciach zrobionych swoim smartfonem? Teraz możesz opanować tę sztukę! Dołącz do naszych wyjątkowych warsztatów, które odbędą się 17 czerwca podczas Fiesty Balonowej!

📍 Lokalizacja: Fiesta Balonowa na Wawrze, Warszawa
⏰ Czas warsztatów: I tura – 16:30, II tura – 17:30

🏨 Dla uczestników dojeżdżających z daleka, zapewniamy możliwość noclegu w Warszawie, abyście mogli w pełni skorzystać z naszych warsztatów!

📸 Pod okiem doświadczonej instruktorki wkroczysz w fascynujący świat fotografii mobilnej. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego smartfona, bo będziemy z niego koszystać podczas zajęć! Obiecujemy przyjazną i inspirującą atmosferę, gdzie będziesz mógł nie tylko rozwijać swoje umiejętności fotograficzne, ale również miło spędzić popołudnie.

Ale to jeszcze nie wszystko! Nasze warsztaty to także doskonała okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach. Rozszerz swoją sieć kontaktów i czerp inspirację od innych uczestników!

📝 Rejestracja jest obowiązkowa, liczba miejsc ograniczona. Nie zwlekaj, zapisz sięjuż teraz pod linkiem: https://forms.gle/NJyyokrqsXVFZe9V8 lub wyślij zgłoszenie na adres biuro@konfederacjaipr.pl.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do nas na Fieście Balonowej, odkryj potencjał swojego smartfona jako narzędzia fotograficznego i poznaj nowych pasjonatów fotografii. Zarejestruj się już teraz!

Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

📷🎈📸💫

Powiązane tematy