Aktualności

Zapisz się na newsletter Aktywiusz.pl!

Zapisz się na newsletter Aktywiusz.pl!
Data publikacji
calendar 27 lutego 2023
Autor publikacji
calendar Zespół KIPR

W skrócie

Jeśli interesujesz się działalnością organizacji pozarządowych i chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami w tej dziedzinie, to warto zapisać się na nasz newsletter.

Z tysiąca i jeden źródeł wiemy, że udział w życiu publicznym sprawia Państwu dużo satysfakcji. Wierzymy, że efekty tej misji mogą być jeszcze lepsze, formy nowsze a zasięg szerszy, dzięki dobrej komunikacji pomiędzy organizacjami pozarządowymi. Stąd nasza inicjatywa, aby wysyłać Państwu zebrane najważniejsze informacje dotyczące trzeciego sektora.

Jeśli interesujesz się działalnością organizacji pozarządowych i chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami w tej dziedzinie, to warto zapisać się na nasz newsletter. Dzięki niemu będziesz miał dostęp do najnowszych wiadomości ze świata organizacji pozarządowych, wiedzy na temat sposobów wsparcia ich działań oraz informacji o projektach i inicjatywach, które wpisują się w ich cele i misję.

Nasz newsletter jest źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich, którzy interesują się pracą organizacji pozarządowych, chcą włączyć się w działania na rzecz społeczeństwa lub poszukują sposobów na rozwój swoich umiejętności i kompetencji w dziedzinie sektora non-profit. Dostarczamy naszym subskrybentom wartościowe treści, które pomagają zrozumieć istotę działalności pozarządowej oraz nauczyć się skutecznej komunikacji i zarządzania projektem.

Nie przegap najnowszych informacji dotyczących organizacji pozarządowych i zapisz się na nasz newsletter już teraz. Obiecujemy – zero spamu!

Inicjatywa, jaką jest Newsletter naszego portalu Aktywiusz.pl otrzymała Patronat Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które potwierdza wartość i ważność działalności społecznej, którą wspólnie podejmujemy.


Zapisz się na nasz newsletter!

Powiązane tematy