calendar 21 lutego 2023

W dniu 19.02.2023r. w Hubie Dobrych Idei odbyło się drugie spotkanie warsztatowe organizowane w ramach realizacji projektu z Funduszu Młodzieżowego. Część warsztatową spotkanie poprowadził Jan Zujewicz. Tematyka spotkania „ PR i komunikacja dla liderów NGO”.

Podczas warsztatów uczestnicy poznali styl własnej komunikacji, najważniejsze zasady i narzędzia komunikacji w NGO. Każdy z uczestników nagrał, także własną autoprezentację oraz omówił jej mocne i słabe strony z prowadzącym. Ważnym elementem spotkania była także część case study skutecznej komunikacji, role lidera oraz cechy idealnego lidera.

W warsztatach brało udział 11 osób z 5 różnych Organizacji Pozarządowych oraz z 5 różnych województw. Podczas warsztatów panowała miła i przyjazna atmosfera, uczestnicy chętnie wymieniali się swoimi doświadczeniami związanymi z działaniem w NGO.

Po zakończeniu spotkania warsztatowego każdy z uczestników otrzymał dyplom potwierdzający udział w szkoleniu oraz gadżety pamiątkowe. Był to owocny czas dla Młodych Aktywistów, którzy nie tylko zdobyli teoretyczną wiedzę w trakcie spotkania warsztatowego, ale także nawiązali nowe znajomości, które mamy nadzieję obfitują w nowe ciekawe inicjatywy.

Już za miesiąc odbędzie się kolejne spotkanie warsztatowe w Hubie Dobrych Idei, którego tematyką będzie „Przywództwo”. Zapraszamy na warsztaty! Działajmy razem w NGO!

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022 – 2033.