Data publikacji
calendar 19 grudnia 2022
Autor publikacji
calendar Zespół KIPR

W skrócie

W dniach 28 -29.12.2022r. w siedzibie KIPR – Hubie Dobrych Idei odbędą się dwudniowe warsztaty, które poprowadzi Trener Pani Anna Adamczyk.

W dniach 28 -29.12.2022r. w siedzibie KIPR – Hubie Dobrych Idei odbędą się dwudniowe warsztaty, które poprowadzi Trener Pani Anna Adamczyk.

Tematyka warsztatów to „Podstawy Komunikacji Społecznej i Procesów Grupowych w Organizacjach Pozarządowych”. Uczestnicy będą zgłębiać wiedzę na temat komunikacji i procesach następujących w Organizacjach Pozarządowych. Uczestnicy dowiedzą się czym jest i jak działa NGO.  Poznają także procesy zachodzące w komunikacji społecznej oraz wszystkie pojęcia z tym związane.

Uczestnicy będą bogatsi o wartościowe informacje, którą będą mogli wykorzystać w swoich działaniach w NGO. Warsztaty mają na celu wzmocnienie kompetencji Młodych Aktywistów, kierowane są dla Młodzieży oraz Organizacji Pozarządowych z całej Polski. 

W wydarzeniu weźmie udział 20 osób. Warsztaty są bezpłatne. Uczestnicy w ramach szkolenia mają zapewniony nocleg w pobliskim hotelu oraz wyżywienie. Podczas dwudniowego szkolenia odbędzie się również integracja podczas której młodzi ludzie spędzą aktywnie czas, wymieniając się doświadczeniami związanymi z Organizacjami Pozarządowymi. 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty! Zapisać można się telefoniczne, bądź mailowo:

Tel. 570-092-180, E-mail: julita.nowak@konfederacjaipr.pl

Powiązane tematy