Księgowe zamknięcie roku w NGO – 15 grudnia!

calendar 6 grudnia 2022

Jak sprostać wszystkim obowiązkom związanym z księgowością w NGO? Odpowiemy podczas kolejnego już szkolenia organizowanego przez Konfederację Inicjatyw Pozarządowych.

Błędy w księgowym zamknięciu roku mogą mieć poważne konsekwencje – np. zwrot środków z projektów!

Jak sprostać wszystkim obowiązkom związanym z księgowością w NGO?Odpowiemy podczas kolejnego już szkolenia organizowanego przez Konfederację Inicjatyw Pozarządowych.

Spotkanie poprowadzi Piotr Kasperkiewicz – doświadczony księgowy zajmujący się rozliczeniami dotyczącymi organizacji pozarządowych.

Podczas wydarzenia odbędzie się sesja Q&A – będzie to czas na zadawanie pytań przez organizacje pozarządowe.

Szkolenie ma charakter praktyczny – porozmawiamy o obowiązkach nałożonych na NGO oraz o dobrych praktykach związanych z rozliczeniami i prowadzeniem księgowości.

Bardzo prosimy o zaznaczenie obecności w wydarzeniu na Facebooku!

Szkolenie odbędzie się w formule online.