Data publikacji
calendar 28 września 2022
Autor publikacji
calendar Zespół KIPR

W skrócie

Przyjdź do nas i poznaj Hub Dobrych Idei – tętniące życiem miejsce na mapie Warszawy stworzone dla społeczników! Zapraszamy na spotkanie networkingowe 14 października o 18:00.

Przyjdź do nas i poznaj Hub Dobrych Idei – tętniące życiem miejsce na mapie Warszawy stworzone dla społeczników! Zapraszamy na spotkanie networkingowe 14 października o 18:00.

Idea jest prosta: w Warszawie stworzyliśmy przestrzeń dla organizacji pozarządowych. Tak, aby w pełni rozwijać polskie społeczeństwo obywatelskie! Fundacje i stowarzyszenia mogą tu pracować, nagrywać filmy, organizować wydarzenia i wiele więcej… 

O tym chcemy mówić na spotkaniu networkingowym, na które zapraszamy wszystkich społeczników. Zaprezentujemy Wam Hub Dobrych Idei i porozmawiamy, jak możecie tę przestrzeń wykorzystać dla celów własnej organizacji.

Co jest w HUBIE? Właściwie wszystko, czego potrzebują organizacje pozarządowe. Polskie NGO mają wiele pomysłów na ambitne projekty. Wiemy jednak, że teraz borykają się z różnymi barierami i problemami, które da się łatwo rozwiązać. Na przykład:

  • chcą spotkać się w gronie zespołu projektowego, ale nie mają miejsca
  • chcą pracować, ale nie mają sprzętu
  • potrzebują nagrać film, ale nie mają ani kamery, ani mikrofonu
  • chcą mieć biuro, w którym wszystko będzie w jednym miejscu (ekspres, drukarka i biurko 🙂

Rozwiązanie tych problemów to nasz Hub dla NGO.

Jest wiele organizacji, które mają dobre chęci i zapał – ale to nie wystarczy, aby działać i zmieniać otoczenie. Potrzebują jeszcze przestrzeni do pracy i sprzętu. 

NGO robią rzeczy wielkie – my chcemy, aby robiły jeszcze większe! 

Spotkanie odbędzie się 14 października o godzinie 18:00 w Hubie Dobrych Idei (Aleja Zjednoczenia 50/u1). Jest możliwość zdalnego uczestnictwa – wówczas prosimy o rejestrację:


Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. 

Powiązane tematy