calendar 7 czerwca 2021

• W dzień dziecka odbyło się Walne Zebranie Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej.
  • Wybraliśmy nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną.

W tegoroczny Dzień Dziecka odbyło się Walne Zebranie Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej. Była to dobra okazja do podsumowania minionego roku, który był w KIPR bardzo aktywny, mimo że pandemia nie sprzyjała. Wybrano także nowy Zarząd.

Komisja Rewizyjna pozytywnie zaopiniowała działania minionego Zarządu i jego pracę przez ostatni rok. Wszyscy członkowie zdecydowali, że cały Zarząd otrzymał absolutorium.

Najważniejszym i najbardziej emocjonującym punktem obrad był wybór nowego składu Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. Oba organy będą pełniły swoją funkcję przez kolejne trzy lata.

Paweł Kwaśniak, dr Tymoteusz Zych, Karol Handzel i Kamil Rybikowski zostali wybrani ponownie do Zarządu na piastowane przez siebie do tej pory funkcje, czyli kolejno: Prezes, Wiceprezes oraz Sekretarz. W gronie Zarządu znaleźli się także Magdalena Cieśla, Grzegorz Knap, Edgar Kobos oraz Patryk Szulak. O ich sylwetkach mogą Państwo przeczytać na naszej stronie w zakładce „Ludzie„.

W skład Komisji rewizyjnej weszło trzyosobowe grono – Przemysław Klimek, Michał Owczarski oraz Tomasz Rola.

Wszystkim wybranym do organów KIPR gratulujemy i mamy nadzieję na owocną współpracę, bo warto działać wspólnie!