Aktualności

Działamy wspólnie – budujemy HUB dla organizacji pozarządowych

Działamy wspólnie – budujemy HUB dla organizacji pozarządowych
Data publikacji
calendar 23 marca 2021
Autor publikacji
calendar Zespół KIPR

W skrócie

  • Budujemy nowoczesne Centrum dla Organizacji Pozarządowych!
  • Będą tu sale konferencyjne, miejsca do pracy, profesjonalne studio nagrań i wiele więcej!
  • Wesprzyj nasz projekt: https://zrzutka.pl/za35rd

Pracujemy nad tym już kilka miesięcy, ale dotychczas nie chwaliliśmy się. Nadszedł ten dzień, w którym prezentujemy Wam nasz dotychczasowy największy projekt:

BUDUJEMY CENTRUM DLA NGO!

Tak! Wynajęliśmy trzypiętrowy budynek w samym sercu Warszawy. Planujemy otworzyć w nim NGO Hub – punkt obowiązkowy na mapie stolicy dla wszystkich, którzy pracują w trzecim sektorze!

W NGO Hub będzie wszystko, czego potrzebują organizacje pozarządowe – miejsca do pracy, networkingu, organizowania spotkań. Nie obędzie się bez profesjonalnego studio nagrań czy sal konferencyjnych. A to wszystko w jednym miejscu, aby na maksa wspierać stowarzyszenia i fundacje w ich działalności!

Na razie mamy gotowy jeden pokój – nasz, zespołu KIPR. To centrum dowodzenia, z którego planujemy dalej!

To ambitny i duży projekt. Bierzemy przykłady z innych hubów, które z powodzeniem już funkcjonują za granicą – na przykład w Nowym Jorku, BerlinieHadze czy LondynieWarszawa też musi mieć takie miejsce, dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia!

Założyliśmy zbiórkę na portalu zrzutka.pl i prosimy Was o wpłaty – dołóżcie swoją cegiełkę do budowy HUBU, a jednocześnie do budowy silnych organizacji pozarządowych, będących fundamentem społeczeństwa obywatelskiego!

Chcemy to wszystko zamknąć w 2021r – a im szybciej, tym lepiej! Już widzimy, jak to miejsce żyje: codziennie będzie się tu przewijało kilkadziesiąt osób, pracując dzień w dzień nad tym, aby organizacje pozarządowe były silniejsze i realizowały więcej projektów. To będzie miejsce kreatywne, do pracy, networkingu i realizowania ogromnych przedsięwzięć.

Organizacje pozarządowe budujące trzeci sektor w naszym kraju codziennie zmieniają Polskę. Dzięki nim powstają akcje charytatywne, kampanie społeczne. Przyczyniają się do zmian w prawie i są rzecznikami dobra wspólnego. Dajmy im szansę na rozwój!


Dziękujemy darczyńcom, którzy przekazali środki na budowę Hubu:

  1. Przemysław Jaśkiewicz
  2. Piotr Kasperkiewicz
  3. Błażej Zych
  4. Kamil Rybikowski
  5. Piotr Krygiel
  6. Szymon Dziubicki
  7. Karol Świergosz

Powiązane tematy