calendar 19 października 2020

Zapraszamy na bezpłatny webinar RODO w NGO, na którym ekspert przybliży tematykę ochrony danych osobowych, w szczególności obowiązków nakładanych na organizacje pozarządowe oraz podpowie rozwiązania, które pomogą zapewnić legalność przetwarzania tych danych.

9 listopada (poniedziałek), godzina 18:00

RODO – słowo, o którym każdy z nas słyszał wielokrotnie od 2018 roku. Jednakże co ono konkretnie oznacza, czemu jest takie szczególne i dlaczego każda organizacja powinna się z nim zapoznać?

Nie będzie to jednak nudne szkolenie ze skomplikowanej materii RODO. Skupimy się na aspektach praktycznych, które będą przydatne z punktu widzenia NGO. Podamy konkretne, gotowe rozwiązania do wdrożenia w organizacji. Po ich omówieniu nastąpi Q&A, podczas którego ekspert odpowie na pytania uczestników.

Tematykę RODO przybliży Łukasz Dudek – aplikant adwokacki oraz Wiceprezes Zarządu Fundacji Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Prospekt. Doświadczenie społeczne i ekspercie zdobywał piastując zarządcze funkcje w organizacjach III sektora, zarządzając licznymi projektami oraz prowadząc obsługę prawną organizacji NGO. Naukowe oraz zawodowe zainteresowania skupia wokół tematyki ochrony danych osobowych, szeroko pojętego prawa przedsiębiorców, w szczególności prawa gospodarczego i handlowego,  jak również prawnych aspektów funkcjonowania organizacji NGO. Obecnie realizuje się zawodowo w jednej z warszawskich kancelarii w obszarze prawa spółek, fuzji i przejęć oraz prawa karnego gospodarczego.

Dla każdego uczestnika po zakończeniu webinaru zostanie wysłany certyfikat online.