Aktualności

Słupsk: Bądź liderem swojej organizacji – szkolenie dla NGO

Słupsk: Bądź liderem swojej organizacji – szkolenie dla NGO
Data publikacji
calendar 31 sierpnia 2020
Autor publikacji
calendar Zespół KIPR

W skrócie

W piątek 4 września zapraszamy organizacje pozarządowe ze Słupska i okolic na bezpłatne szkolenie “Bądź liderem swojej organizacji”, organizowane przez Konfederację Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej. Szkolenie odbędzie się w godzinach 11:00-17:45 w Hotelu Piast (ul. Jedności Narodowej 3 w Słupsku).

W piątek 4 września zapraszamy organizacje pozarządowe ze Słupska i okolic na bezpłatne szkolenie “Bądź liderem swojej organizacji”, organizowane przez Konfederację Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej. Szkolenie odbędzie się w godzinach 11:00-17:45 w Hotelu Piast (ul. Jedności Narodowej 3 w Słupsku).

W bogatym programie szkolenia znalazły się zagadnienia niezwykle interesujące dla III sektora. Porozmawiamy m.in. o tym, czym są ekonomizacja działań oraz ochrona danych osobowych i dlaczego dobra znajomość obu zagadnień niesie same korzyści. Dzięki ciekawym case study uczestnicy poznają tajniki skutecznego pozyskiwania środków na działalność organizacji pozarządowej, jak i prowadzenia formalności w NGO. Będzie czas na networking, dyskusję i pytania do ekspertów.

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQbg4OKCKGygNWWa2KENJBr9JzRMUY1La6N_y2ky9yD5DGGw/viewform

Harmonogram:

11:00 – 12:30 Dominik Chylewski: Praktyczne aspekty realizacji projektów społecznych
12:45 – 14:15 Łukasz Dudek: RODO w NGO – czy naprawdę możemy zostać ukarani?
14:15 – 15:15 Przerwa obiadowa (zapewniamy catering) + networking
15:15 – 16:30 Łukasz Samborski: Skuteczne pozyskiwanie środków na działalność organizacji pozarządowej
16:30 – 17:45 Łukasz Dudek: Formalności w NGO – jak się nie zakopać?

Prelegenci:

Dominik Chylewski – politolog z wykształcenia, społecznik oraz mówca motywacyjny z wyboru. Na co dzień mieszka w Studzienicach. Ceni ludzi, którzy działając społecznie, potrafią działać wielofunkcyjne, czyli na różnych płaszczyznach jednocześnie. Potwierdza tezę, że „bycie wielozadaniowym” pozwala czynnie zmierzać się z rzeczywistością, co znacznie ułatwia ludziom naukę i pracę tak, aby sprawiała przyjemność, co ułatwi w przyszłości życie. Angażując się w wiele projektów – działań: społecznych, samorządowych i gospodarczych poznawał praktycznie zasady działania organizacji pracy, działania prawa gospodarczego i mechanizmy zachodzące między ludźmi, także w działaniu politycznym w społeczeństwach.

Łukasz Samborski – doktorant oraz nauczyciel akademicki na Wydziale Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Fundator i Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Prospekt. Koordynator projektów oraz animator w Fundacji Regionalne Centrum Informacji w Gdańsku. Członek Zarządu Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych.

Łukasz Dudek – aplikant adwokacki oraz Wiceprezes Zarządu Fundacji Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Prospekt. Doświadczenie społeczne i ekspercie zdobywał piastując zarządcze funkcje w organizacjach III sektora, zarządzając licznymi projektami oraz prowadząc obsługę prawną organizacji NGO. Naukowe oraz zawodowe zainteresowania skupia wokół tematyki ochrony danych osobowych, szeroko pojętego prawa przedsiębiorców, w szczególności prawa gospodarczego i handlowego, jak również prawnych aspektów funkcjonowania organizacji NGO. Obecnie realizuje się zawodowo w jednej z warszawskich kancelarii w obszarze prawa spółek, fuzji i przejęć oraz prawa karnego gospodarczego.

Wszystkich tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w szkoleniu stacjonarnym, zapraszamy do poszerzenia wiedzy dzięki naszym publikacjom: https://rodo.konfederacjaipr.pl/eporadnik/  

Powiązane tematy