„Otwarte konsultacje Kodeksu Dobrych Praktyk” – zaproszenie

calendar 7 lutego 2020

Konfederacja Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej zaprasza na „Otwarte konsultacje Kodeksu Dobrych Praktyk”, które odbędą się 21.02.2020 w godz. 14.00-17:00 przy ul. Nowogrodzkiej 56a (w sali Spot 32/Biznes Spot Nowogrodzka) w Warszawie.

Przygotowany przez nas pakiet rozwiązań (lokalizacja pliku: https://rodo.konfederacjaipr.pl/kodeks/), z którymi zostaniecie Państwo zapoznani podczas tego wydarzenia, to innowacyjny przykład systemowych działań i rozwiązań na rzecz implementacji RODO w organizacjach III sektora w Polsce.

Konfederacja Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej realizuje projekt RODO w NGO, w ramach którego opracowany został Kodeks Dobrych Praktyk dla organizacji pozarządowych. Na obecnym etapie KIPR zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do dyskusji nad zaproponowaną formą Kodeksu Dobrych Praktyk.