Przedstawiciel KIPR w Radzie Dialogu z Młodym Pokoleniem

calendar 8 października 2019

W poniedziałek 7 października przewodniczący Komitetu ds Pożytku Publicznego prof. Piotr Gliński powołał 24 przedstawicieli młodzieżowych organizacji pozarządowych, młodzieżowych rad gmin i Parlamentu Studentów w skład I kadencji Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem. Jednym z członków Rady został przedstawiciel Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej – Karol Handzel.

Miło nam również poinformować, że w skład Rady weszli także przedstawiciele organizacji członkowskich KIPR, między innymi Dawid Moryl ze stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej i Dariusz Jóźwiak ze Stowarzyszenia Dumni z Polski. Z kolei wiceprezes Fundacji Służba Niepodległej, Piotr Wasilewski, został wybrany na stanowisko współprzewodniczącego Rady. Serdecznie Gratulujemy!