Aktualności

KIPR na Kongresie Polska Wielki Projekt

KIPR na Kongresie Polska Wielki Projekt
Data publikacji
calendar 10 lipca 2017
Autor publikacji
calendar Zespół KIPR

W skrócie

  • Nie ustalono

W dniach 18-21 maja w Warszawie odbywał się VII Kongres „Polska Wielki Projekt”. W inauguracyjnym panelu, obok m.in. I Wiceprezesa Rady Ministrów Prof. Piotra Glińskiego, uczestniczyli przedstawiciele Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych;. Przez wszystkie dni kongresu nasza konfederacja wystawiała stoisko, na którym prezentowaliśmy nasze dotychczasowe dokonania i plany na przyszłość.

 

Kongres rozpoczął się 18 maja na Wydziale Scenografii Akademii Sztuk Pięknych. Inauguracyjny panel został zatytułowany „Archipelag Polskości AD. 2017 – dokonania, wyzwania i perspektywy” i dotyczył społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. Wzięli w nim udział: wieloletni działacz i badacz trzeciego sektora, a także wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński, prezes Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej Przemysław Jaśkiewicz, prezes Fundacji Służba Niepodległej i sekretarz KIPR Marcin Pasierbski, członek zarządu Fundacji Polska Jutra i rzecznik KIPR Kamil Rybikowski, sekretarz Stowarzyszenia Chrześcijańskich Dzieł Wychowania Jacek Gazda, a dyskusję prowadził red. Piotr Pałka.

Po zakończeniu panelu na Kongresie jego uczestnicy kontynuowali dyskusję na antenie radiowej Jedynki, która była partnerem wydarzenia.

 

 

Powiązane tematy

Zapisz się do newslettera

 

Zapisz się do newslettera