Publication date
calendar 6 March 2023
Author
calendar Team KIPR

In brief

KIPR jest partnerem panelu „Finansowanie Lokalnych Klubów Sportowych”, który odbędzie się 6 marca o godzinie 13:10 podczas Europejskiego Kongresu Samorządów.

Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.

Wielostronna i bezpośrednia współpraca regionów i miast europejskich w sferach społecznych i ekonomicznych rozwinęła się w ostatnich latach do poziomu, który wywiera istotny wpływ na politykę i gospodarkę nie tylko poszczególnych państw, ale także całego kontynentu.

Panel Finansowanie Lokalnych Klubów Sportowych

KIPR jest partnerem panelu „Finansowanie Lokalnych Klubów Sportowych”, który odbędzie się 6 marca o godzinie 13:10 podczas Europejskiego Kongresu Samorządów.

Sport lokalny opiera się na samorządzie terytorialnym. Bez wsparcia wiele klubów nie mogłoby istnieć. Jak dziś wygląda finansowanie sportu przez samorządu Jak zwiększyć efektywność tego finansowania? Jakie są korzyści dla samorządu z ich istnienia. Jak pozyskiwać, inne niż samorządowe środki i jak gmina może pomóc w ich zdobyciu.

W panelu udział wezmą:

  • Wojciech Bochnak – Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Wiceprezes Śląska Wrocław
  • Patryk Hałaczkiewicz – Krajowy Koordynator Wyborczy Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej, Prezes Bielawianki Bielawa
  • Bernadeta Hordejuk – Przewodnicząca Sejmiku Województwa Warmińsko – Mazurskiego
  • Michał Żukowski – Wiceprezes Zarządu PZPN Invest S.A., właściciel STOMIL Olsztyn
  • Łukasz Łazarewicz – Prezes Zarządu BETFAN

Moderatorem Panelu jest Wiceprezes KIPR, Kamil Rybikowski.

Related Publications